Tel: (0232) 465 2092 veya (0232) 464 6720

Adres: Alsancak Mahallesi, Kıbrıs Şehitleri Caddesi, 1443. Sokak, No: 144 /1-2, Alsancak / Konak, İzmir, Türkiye


Koton Alsancak Kıbrıs Şehitleri Caddesi, İzmir ili Konak ilçesinde yer alıyor. Koton Alsancak Kıbrıs Şehitleri Caddesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Koton Alsancak Kıbrıs Şehitleri Caddesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Koton Alsancak Kıbrıs Şehitleri Caddesi
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Koton Alsancak Kıbrıs Şehitleri Caddesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Koton Alsancak Kıbrıs Şehitleri Caddesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Koton Alsancak Kıbrıs Şehitleri Caddesi

Aşağıdaki formu kullanarak Koton Alsancak Kıbrıs Şehitleri Caddesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...