Koşuyolu Kalp ve Araştırma Hastanesi logo

Tel: (0216) 500 1500

Adres: Cevizli Kavşağı, Denizer Caddesi, No: 2, Koşuyolu Devlet Hastanesi, Cevizli, Kartal, İstanbul, Türkiye


Koşuyolu Kalp ve Araştırma Hastanesi, İstanbul ili Kartal ilçesinin Cevizli Mah. mahallesinde (Kartal Eğitim Araştırma Hst.) yer alıyor. Koşuyolu Kalp ve Araştırma Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Koşuyolu Kalp ve Araştırma Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Koşuyolu Kalp ve Araştırma Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Koşuyolu Kalp ve Araştırma Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Koşuyolu Kalp ve Araştırma Hastanesi

2 görüş var

  • 20 gün önce randevu aldım.H.Mete ALP den ORDU ÇATALPIINAR dan hareket ettim. 12.02.2014 günü saat 15.30 da muayene için gittim. Ne doktoru bulabildim ne nemuayene olabilecek doktor. TÜRKİYEnin en saygın hastanesi en laşka hastanesi olmuş.madem ki randevu veriyorsunuz yerinizde olun acilieyet olabilir yerinize birini bırakın .ALLAH razı olsun ARZU ANTAL diye bir bayan doktor alnım değil diyerek ilgilendi isede sonuç almadan döndüm.koşuyolu oraya buraya koşturma yolu olmuş. yetkililerden bu laşkalığın biran önce el atmasını istiyorum.

    Misafir, 16.02.2014 18:09:00

  • kartal koşuyolu kalp ve araştırma hastanesine gideceğim..sitenizden haritayı inceledim..hastanenin yakınındaki otobüs ikonlarını tıklıyorum durak adı gelmiyor...hangi durakta ineceğimi nereden bileceğim....haritanız hiç yardımcı olmuyor.....

    Misafir, 13.02.2014 01:54:00

Koşuyolu Kalp ve Araştırma Hastanesi adlı mekan, 29 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.52 puan almıştır.
Koşuyolu Kalp ve Araştırma Hastanesi
Cevizli Mah.Kartal Eğitim Araştırma Hst., Kartal, İstanbul.
+90(0216) 500 1500 Koşuyolu Kalp ve Araştırma Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Koşuyolu Kalp ve Araştırma Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...