Tel: (0216) 578 3333

Adres: İçerenköy Mh. Askent Sokak, No: 3b, Pk: 34752, İçerenköy, Ataşehir, İstanbul, Türkiye


Kosifler Oto Servis A.Ş. Bostancı, İstanbul ili Ataşehir ilçesinin İçerenköy Mah. mahallesinde (Serin Sokak) yer alıyor. Kosifler Oto Servis A.Ş. Bostancı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kosifler Oto Servis A.Ş. Bostancı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Otomobil başta olmak üzere çeşitli kara deniz ve hava nakil vasıtalarının dizel ve benzinli motorların otobüs ve kamyon gibi araçların ithalatı veya ihracatı ile toptan veya perakende ticaretini yapmak. Yurt içi ve yurt dışı müteahhitlik hizmetleri, her türlü bina, arsa, arazi, tarla vb. gayrimenkulleri satın almak, satmak, parsellendirmek, projelendirmek, komisyonculuk ile inşaat ve taahhüt işlerini yapmak, yurt içinde ve yurt dışında resmi ve özel inşaat ve taahhüt işleri yapmak, ihalelere girmek, hakiki ve hükmi ve hükmi şahıslara karşı altyapı ve üstyapı inşaat ve müteahhitlik hizmetlerini vermek, turizme yönelik otel, yeme içme tesisleri, eğlence yerleri, alış veriş merkezleri kurmak, inşa etmek, işletmek, işletmeye vermek, turizm işletmeciliği yapmak, satın almak, satmak, kiralamak, kiraya vermek, bu işlemleri yapabilmek için gerekli olan malzeme ve teçhizatın imalatını, alımını, satımını ve pazarlamasını yapmak. Şirket amaç ve konusunun tahakkuku zamanında yurt içi veya yurt dışında aracılık yapmak konusunda orta ve kısa süreli istikrazlar akdedebilir. Bankalardan her türlü kredi alabilir. Karşılığında her türlü teminat verebilir, mal varlığı dahil menkul ve gayrimenkuller üzerinde alacaklılar lehine ipoteklerin terkinini talep edebilir. Şirket ayrıca mülkiyetinde bulunan menkul ve gayrimenkulleri üzerinde başkalarından kullandığı ve kullanacağı doğmuş veya doğacak borçlarına karşılık her türlü nakit ve teminat mektubu kredilerine teminat teşkil etmek üzere bankalar nezdinde kefalet imzası atabilir. Ticari işletme rehini tesis edebilir. ve 15. 4. 2008 tarihinde tescil edilen tadil tasarısında yazılı olan diğer işler.Kosifler Otomotiv Birimler


BMW-MINI Servis: 0216 578 33 44

Land Rover Servis: 0216 578 33 45

Kullanılmış Oto: 0216 578 33 33


Kosifler Otomotiv Çalışma Saatleri


Satış ve Diğer Departmanlar: Pazartesi - Cuma 08:45 - 18:30/ Cumartesi 10:00 - 17:30

Satış: Pazar 11:00 - 17:00


0 görüş var

    Kosifler Oto Servis A.Ş. Bostancı
    Toplam 10 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.7 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kosifler Oto Servis A.Ş. Bostancı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kosifler Oto Servis A.Ş. Bostancı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kosifler Oto Servis A.Ş. Bostancı

Aşağıdaki formu kullanarak Kosifler Oto Servis A.Ş. Bostancı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...