yazdır
 • Nereye: Kosifler Oto Servis A.Ş. Bostancı adresine

Kosifler Oto Servis A.Ş. Bostancı hakkında

Kosifler Oto Servis ve Ticaret Anonim Şirketi, Otomobil başta olmak üzere çeşitli kara deniz ve hava nakil vasıtalarının dizel ve benzinli motorların otobüs ve kamyon gibi araçların ithalatı veya ihracatı ile toptan veya perakende ticaretini yapmak. Yurt içi ve yurt dışı müteahhitlik hizmetleri, her türlü bina, arsa, arazi, tarla vb. gayrimenkulleri satın almak, satmak, parsellendirmek, projelendirmek, komisyonculuk ile inşaat ve taahhüt işlerini yapmak, yurt içinde ve yurt dışında resmi ve özel inşaat ve taahhüt işleri yapmak, ihalelere girmek, hakiki ve hükmi ve hükmi şahıslara karşı altyapı ve üstyapı inşaat ve müteahhitlik hizmetlerini vermek, turizme yönelik otel, yeme içme tesisleri, eğlence yerleri, alış veriş merkezleri kurmak, inşa etmek, işletmek, işletmeye vermek, turizm işletmeciliği yapmak, satın almak, satmak, kiralamak, kiraya vermek, bu işlemleri yapabilmek için gerekli olan malzeme ve teçhizatın imalatını, alımını, satımını ve pazarlamasını yapmak. Şirket amaç ve konusunun tahakkuku zamanında yurt içi veya yurt dışında aracılık yapmak konusunda orta ve kısa süreli istikrazlar akdedebilir. Bankalardan her türlü kredi alabilir. Karşılığında her türlü teminat verebilir, mal varlığı dahil menkul ve gayrimenkuller üzerinde alacaklılar lehine ipoteklerin terkinini talep edebilir. Şirket ayrıca mülkiyetinde bulunan menkul ve gayrimenkulleri üzerinde başkalarından kullandığı ve kullanacağı doğmuş veya doğacak borçlarına karşılık her türlü nakit ve teminat mektubu kredilerine teminat teşkil etmek üzere bankalar nezdinde kefalet imzası atabilir. Ticari işletme rehini tesis edebilir. ve 15. 4. 2008 tarihinde tescil edilen tadil tasarısında yazılı olan diğer işler.Kosifler Otomotiv Birimler

BMW-MINI Servis: 0216 578 33 44
Land Rover Servis: 0216 578 33 45
Kullanılmış Oto: 0216 578 33 33

Kosifler Otomotiv Çalışma Saatleri

Satış ve Diğer Departmanlar: Pazartesi - Cuma 08:45 - 18:30/ Cumartesi 10:00 - 17:30
Satış: Pazar 11:00 - 17:00

Yorum kuralları

TUBİBA'da, dürüstçe yazılmış, ilk elden deneyimler içeren, olumlu yada olumsuz tüm müşteri deneyimleri ve görüşler yayınlanır. Tüm görüş ve yorumlar ekibimiz tarafından incelenmektedir. Yazılan yorumları yayınlama, reddetme, düzenleme ve silme hakkımız sakldır.

Sadece ilk elden ve ilgili kurumdan hizmet aldığını düşündüğümüz, dürüst ve içtenlikle yazılmış yorumları kabul ediyoruz.

Yorumların reddedilme nedenleri:

 • Kişisel bir deneyimi içermeyen yorumlar.
 • Küfür içeren yorumlar.
 • Saldırgan veya aşağılayıcı içeriğe sahip yorumlar.
 • Bir kişinin veya kurumun itibarını sarsmaaçlı yorumlar.
 • Tıbbi konularda öneriler içeren yorumlar.
 • Yasalara aykırı içerik barındıran yorumlar.
 • İşletme sahibi veya rakibi tarafından yazılan yorumlar.
 • Dedikodu veya başkası üzerinden aktarılan yorumlar.
 • Duruşması devam eden anlaşmazlıklar.

Yorum yada görüşün yayınlanmaması yönünde verdiğimiz karar kesindir. Bu konudaki itirazlar dikkate alınmaz.

Kosifler Oto Servis A.Ş. Bostancı için Görüşler

  Verilen hizmetler

  Hizmetler & Markalar

  OtomotivFirmaŞirketServisOto ServisOto Galeri

  Firma tescil bilgileri

  Firma sicil bilgilerini sadece üyeler görebilir. Lütfen oturum açınız.