Tel: (0212) 256 7554

Adres: Setüstü Sok. Topçular Cad. No: 23 Seferağa San.Sit.Yanı Keresteciler Topçular Mh. Eyüp, , İstanbul, Türkiye


Köse Yangın Söndürme Cihazları, İstanbul ili Güngören ilçesinin Mehmet Nesih Özmen Mah. mahallesinde (Merter Sokak) yer alıyor. Köse Yangın Söndürme Cihazları yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Köse Yangın Söndürme Cihazları nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Yurt içinde ve yurt dışında her türlü yangın söndürme cihazları ve itfaiye malzemeleri imal etmek, alımı, satımı, ithali ve ihracını yapmak, Yurt içinde ve yurt dışında kurum ve bankalardan gerçek ve tüzel kişilerden her çeşit krediler sağlamak gerektiği takdirde şirket üzerinde ipotek tesis etmek, uzun orta ve kısa vadeli b orçlanmalarda bulunmak, Konuları ile ilgili her türlü taşınabilir ve taşınamaz mallar almak ve maddi olmayan haklar elde etmek, kiralamak kiraya vermek gerektiğinde devir ferağ teyhit etmek. Girişilen iş ve taahhütlerden dolayı gerektiğinde başkalarına ait taşınmazları ve taşınabilir mallar üzerinde şirket lehine rehin almak ve bunlar üzerinde her türlü haklar elde etmektir ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Köse Yangın Söndürme Cihazları nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Köse Yangın Söndürme Cihazları konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Köse Yangın Söndürme Cihazları