Tel: (0212) 671 1660

Adres: Turgut Özal Cad. No: 16 İkitelli OSB Dolapdere San. Sit. 13 Ada Ziya Gökalp Mh. İkitelli Küçükçekmece, , İstanbul, Türkiye


Körüksan Otomotiv Sanayi, İstanbul ili Başakşehir ilçesinin Ziya Gökalp Mah. mahallesinde (Dolapdere Sanayi Sitesi) yer alıyor. Körüksan Otomotiv Sanayi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Körüksan Otomotiv Sanayi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Körüksan Otomotiv Sanayi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Körüksan Otomotiv Sanayi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Körüksan Otomotiv Sanayi

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Körüksan Otomotiv Sanayi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...