Tel: (0212) 321 3770

Adres: Cendere Yolu Y. Sadabad Cad. No: 2 Merkez Mh. Kağıthane, , İstanbul, Türkiye


Kortaş Yapı Malzemeleri, İstanbul ili Kağıthane ilçesinin Merkez Mah. mahallesinde (Sadabat Caddesi) yer alıyor. Kortaş Yapı Malzemeleri yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kortaş Yapı Malzemeleri nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her nevi inşaat ve yapı malzemelerinin imalatı ithalatı ihracatı alım satımı fason yapılması ve yaptırılması ve Toplu konut organizasyonu, inşaat ve taahhüt işleri yapmak, gyarimenkul almak, satmak, devretmek, kiralamak ve kiraya vermek, Gerekli tesis, alet, edevat ve demirbaş alımının yanında şirket için kullanmak üzere motorlu kara taşıtları ve gayrimenkuller almak ve satmak, devir ve ferağ etmek, kiralamak, kiraya vermek, gayrimenkuller üzerine ittifak, intifa hakkı tesis etmek, işletme için fabrika ve hizmet yerleri inşa etmek bunlar üzerinde ipotek tesis etmek ve fek etmek ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    Kortaş Yapı Malzemeleri
    Toplam 11 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.91 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kortaş Yapı Malzemeleri nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kortaş Yapı Malzemeleri konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kortaş Yapı Malzemeleri