Tel: (0232) 339 8035

Adres: Mevlana Mah. 1776 Sok. No: 4, 1, Bornova, İzmir, Türkiye


Körfez Eğitim Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezi, İzmir ili Bornova ilçesinin Mevlana Mah. mahallesinde yer alıyor. Körfez Eğitim Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Körfez Eğitim Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Körfez Eğitim Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Körfez Eğitim Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Körfez Eğitim Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezi

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Körfez Eğitim Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...