Tel: (0232) 463 5053

Adres: Konak, Cumhuriyet Blv, 163, 35220 Kültür, İzmir, İzmir, Türkiye


Kordon Orduevi, İzmir ili Konak ilçesinin Kültür Mah. mahallesinde (Cumhuriyet Blv) yer alıyor. Kordon Orduevi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kordon Orduevi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kordon Orduevi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kordon Orduevi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kordon Orduevi

0 görüş var

Kordon Orduevi adlı mekan, 33 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.12 puan almıştır.
Kordon Orduevi
Kültür Mah.Cumhuriyet Blv, Konak, İzmir.
+90(0232) 463 5053 Kordon Orduevi

Aşağıdaki formu kullanarak Kordon Orduevi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...