Tel: (0212) 581 5108

Adres: Başaran Cad. No: 1/3 Merkez (Gaziosmanpaşa) Mh. Gaziosmanpaşa, , İstanbul, Türkiye


Konyalı Köşk, Gaziosmanpaşa, İstanbul ili Gaziosmanpaşa ilçesinin Merkez Mah. mahallesinde (Başaran Sokak) yer alıyor. Konyalı Köşk, Gaziosmanpaşa yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Konyalı Köşk, Gaziosmanpaşa nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü restoran işletmeciliği hizmetlerinde bulunmak bunlarla ilgili her nevi gıda maddesi almak satmak ithalat ve ihracatını yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Konyalı Köşk, Gaziosmanpaşa nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Konyalı Köşk, Gaziosmanpaşa konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Konyalı Köşk, Gaziosmanpaşa

1 görüş var

  • her zaman gönül rahatlığı ile sağlıklı ve lezzetli yemek yediğimiz bir mekan fiatları ve kalitesi çok iyi müsteri ilişkileride doğal ve içten allah bereketlerini arttırsın.

    Misafir, 07.08.2011 12:51:00

Konyalı Köşk, Gaziosmanpaşa adlı mekan, 16 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.06 puan almıştır.
Konyalı Köşk, Gaziosmanpaşa
Merkez Mah.Başaran Sokak, Gaziosmanpaşa, İstanbul.
+90(0212) 581 5108 Konyalı Köşk, Gaziosmanpaşa

Aşağıdaki formu kullanarak Konyalı Köşk, Gaziosmanpaşa ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...