Tel: (0212) 581 5108

Adres: Başaran Cad. No: 1/3 Merkez (Gaziosmanpaşa) Mh. Gaziosmanpaşa, , İstanbul, Türkiye


Konyalı Köşk, Gaziosmanpaşa, İstanbul ili Gaziosmanpaşa ilçesinin Merkez Mah. mahallesinde (Başaran Sokak) yer alıyor. Konyalı Köşk, Gaziosmanpaşa yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Konyalı Köşk, Gaziosmanpaşa nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü restoran işletmeciliği hizmetlerinde bulunmak bunlarla ilgili her nevi gıda maddesi almak satmak ithalat ve ihracatını yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler,


2 görüş var

  Konyalı Köşk, Gaziosmanpaşa
  Toplam 17 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 6.47 puan aldı.
 • Güzel lahtin yapıyorlar.

  45/ 5 yıldız
  ,

 • her zaman gönül rahatlığı ile sağlıklı ve lezzetli yemek yediğimiz bir mekan fiatları ve kalitesi çok iyi müsteri ilişkileride doğal ve içten allah bereketlerini arttırsın.

  5/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Konyalı Köşk, Gaziosmanpaşa nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Konyalı Köşk, Gaziosmanpaşa konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Konyalı Köşk, Gaziosmanpaşa