Tel: (0242) 226 2253

Adres: Konyaaltı İöo, Molla Yusuf Mahallesi, 1420 Sokak, Uncalı Çevik Kuvvet Karşısı, Pk: 07070, Konyaaltı, Antalya, Türkiye


Konyaaltı İlköğretim Okulu, Antalya ili Konyaaltı ilçesinde yer alıyor. Konyaaltı İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Konyaaltı İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Konyaaltı İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Konyaaltı İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Konyaaltı İlköğretim Okulu

0 görüş var

Konyaaltı İlköğretim Okulu adlı mekan, 21 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.24 puan almıştır.
Konyaaltı İlköğretim Okulu
, Konyaaltı, Antalya.
+90(0242) 226 2253 Konyaaltı İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Konyaaltı İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...