Konyaaltı Belediyesi logo

Tel: (0242) 245 5500 veya 444 70 01

Adres: Kuşkavağı Mh. Belediye Caddesi, No: 77, Belediye Başkanlığı Binası, Konyaaltı, Antalya, Türkiye


Konyaaltı Belediyesi, Antalya ili Konyaaltı ilçesinin Kuşkavağı Mah. mahallesinde (Belediye Caddesi) yer alıyor. Konyaaltı Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Konyaaltı Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Konyaaltı Belediyesi
    Toplam 50 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.84 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Konyaaltı Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Konyaaltı Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Konyaaltı Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Konyaaltı Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...