Tel: (0332) 352 3728

Adres: Karakurt Mh. Taşkapı Medrese Sok. No:15 Meram Merkez, Meram, , Konya, Türkiye


Konya Ticaret Borsası Kızılay Hastanesi, Konya ili Meram ilçesinin Şükran Mah. mahallesinde (Sırçalı Medrese Caddesi) yer alıyor. Konya Ticaret Borsası Kızılay Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Konya Ticaret Borsası Kızılay Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Konya Ticaret Borsası Kızılay Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Konya Ticaret Borsası Kızılay Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Konya Ticaret Borsası Kızılay Hastanesi

0 görüş var

Konya Ticaret Borsası Kızılay Hastanesi adlı mekan, 29 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.69 puan almıştır.
Konya Ticaret Borsası Kızılay Hastanesi
Şükran Mah.Sırçalı Medrese Caddesi, Meram, Konya.
+90(0332) 352 3728 Konya Ticaret Borsası Kızılay Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Konya Ticaret Borsası Kızılay Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...