Tel: (0332) 263 1001

Adres: Beyhekim Mh. Turgut Özal Caddesi, No: 6, Numune Hastanesi Merkez Yazır Hizmet Binası, Pk: 42250, Yazır, Selçuklu, Konya, Türkiye


Konya Numune Hastanesi, Konya ili Selçuklu ilçesinin Beyhekim Mah. mahallesinde (Turgut Özal Caddesi) yer alıyor. Konya Numune Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Konya Numune Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Konya Numune Hastanesi
    Toplam 19 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.74 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Konya Numune Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Konya Numune Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Konya Numune Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Konya Numune Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...