Tel: (0332) 353 3050

Adres: Abdülaziz Mah. Atatürk Caddesi No: 14 42040 (anıt Civarı Konya Lisesi Yanı) Meram , 42040 Konya, Türkiye


Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Konya ili Meram ilçesinin Abdülaziz Mah. mahallesinde (Hayat Sokak) yer alıyor. Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü
    Toplam 10 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.8 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...