Tel: (0212) 553 3072

Adres: Talatpaşa Cad. No: 38/A Yaşam Hastanesi Karşısı Bahçelievler, , İstanbul, Türkiye


Konya Mevlana Lokantası, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Bahçelievler Mah. mahallesinde (Talat Paşa Caddesi) yer alıyor. Konya Mevlana Lokantası yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Konya Mevlana Lokantası nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Konya Mevlana Lokantası nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Konya Mevlana Lokantası konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Konya Mevlana Lokantası

0 görüş var

Konya Mevlana Lokantası adlı mekan, 4 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.25 puan almıştır.
Konya Mevlana Lokantası
Bahçelievler Mah.Talat Paşa Caddesi, Bahçelievler, İstanbul.
+90(0212) 553 3072 Konya Mevlana Lokantası

Aşağıdaki formu kullanarak Konya Mevlana Lokantası ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...