Tel: (0332) 265 0600

Adres: Yazır Mh. Doç. Dr. Halil Ürün Caddesi, No: 38, M1 Tepe Avm, Selçuklu, Konya, Türkiye


Konya M1 Tepe AVM, Konya ili Selçuklu ilçesinin Yazır Mah. mahallesinde (Doç. Dr. Halil Ürün Caddesi) yer alıyor. Konya M1 Tepe AVM yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Konya M1 Tepe AVM nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Konya M1 Tepe AVM
    Toplam 23 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.52 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Konya M1 Tepe AVM nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Konya M1 Tepe AVM konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Konya M1 Tepe AVM

Aşağıdaki formu kullanarak Konya M1 Tepe AVM ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...