Tel: (0212) 582 3629

Adres: Nakliyeciler Sit. No: 426 Demirciler Sit.Yanı 4. Bl Seyitnizam Mh. Zeytinburnu, , İstanbul, Türkiye


Konya İstanbul Taşımacılık, İstanbul ili Zeytinburnu ilçesinin Seyitnizam Mah. mahallesinde (6. Aralık Sokak) yer alıyor. Konya İstanbul Taşımacılık yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Konya İstanbul Taşımacılık nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Konya İstanbul Taşımacılık nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Konya İstanbul Taşımacılık konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Konya İstanbul Taşımacılık

0 görüş var

Konya İstanbul Taşımacılık adlı mekan, 10 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.4 puan almıştır.
Konya İstanbul Taşımacılık
Seyitnizam Mah.6. Aralık Sokak, Zeytinburnu, İstanbul.
+90(0212) 582 3629 Konya İstanbul Taşımacılık

Aşağıdaki formu kullanarak Konya İstanbul Taşımacılık ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...