Tel: (0332) 239 1343

Adres: Vali Ahmet Kayhan Caddesi, Pk: 42100, Selçuklu, Konya, Türkiye


Konya Havalimanı, Konya ili Selçuklu ilçesinin Büyükkayacık Mah. mahallesinde (Vali Ahmet Kayhan Caddesi) yer alıyor. Konya Havalimanı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Konya Havalimanı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Konya Havalimanı
    Toplam 32 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.75 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Konya Havalimanı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Konya Havalimanı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Konya Havalimanı

Aşağıdaki formu kullanarak Konya Havalimanı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...