Tel: (0332) 323 6709

Adres: Hacışaban Mh. Konya Eğitim Ve Araştırma Hastanesi 42090 Meram Konya, Konya, Türkiye


Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Konya ili Meram ilçesinin Aşkan Mah. mahallesinde (Yeni Meram Caddesi) yer alıyor. Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi

0 görüş var

Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi adlı mekan, 55 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.82 puan almıştır.
Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Aşkan Mah.Yeni Meram Caddesi, Meram, Konya.
+90(0332) 323 6709 Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...