Tel: (0332) 221 1400

Adres: Belediye Sarayı, Selçuklu, 42060 Yeni Şehir, , Konya, Türkiye


Konya Büyükşehir Belediyesi, Konya ili Selçuklu ilçesinin Yeni Şehir Mah. mahallesinde (Vatan Caddesi) yer alıyor. Konya Büyükşehir Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Konya Büyükşehir Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Konya Büyükşehir Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Konya Büyükşehir Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Konya Büyükşehir Belediyesi

0 görüş var

Konya Büyükşehir Belediyesi adlı mekan, 28 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.86 puan almıştır.
Konya Büyükşehir Belediyesi
Yeni Şehir Mah.Vatan Caddesi, Selçuklu, Konya.
+90(0332) 221 1400 Konya Büyükşehir Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Konya Büyükşehir Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...