Tel: (0332) 321 2042

Adres: Kazım Karabekir Cd. Meram, Askeri Hst., 42040 Şeyh Sadrettin, Meram, Konya, Türkiye


Konya Askeri Hastanesi, Konya ili Meram ilçesinin Şeyh Sadrettin Mah. mahallesinde (Konya Askeri Hst.) yer alıyor. Konya Askeri Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Konya Askeri Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Konya Askeri Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Konya Askeri Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Konya Askeri Hastanesi

1 görüş var

  • Benim askerlik burada geçtiği gibi hayatımın en güzel anıları da burada geçti konya askeri hastanesinde 2010

    Misafir, 22.09.2010 21:28:00

Konya Askeri Hastanesi adlı mekan, 37 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 2.84 puan almıştır.
Konya Askeri Hastanesi
Şeyh Sadrettin Mah.Konya Askeri Hst., Meram, Konya.
+90(0332) 321 2042 Konya Askeri Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Konya Askeri Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...