Tel: (0232) 555 1000 veya (0232) 425 4343

Adres: Cumhuriyet Blv. No: 117, 35104 Pasaport, Konak, , İzmir, Türkiye


İzmir Türk Telekom Müdürlüğü, İzmir ili Konak ilçesinde yer alıyor. İzmir Türk Telekom Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İzmir Türk Telekom Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


3 görüş var

  İzmir Türk Telekom Müdürlüğü
  Toplam 31 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.19 puan aldı.
 • MAHELLEMİZ KÖMÜRCÜ MEVKİİ 318 SOKAKTA YAKLAŞIK 7-8 AY ÖNCE DEVRİLEN BİR TELEFON NAKİL HATTI DİREĞİ KABLOLARI DEFALARCA BİLDİRMEMİZE RAĞMEN MUHATAP BULAMADIĞIMIZDAN GEREĞİ YAPILMAMIŞ KABLOLAR YERLERDE SÜRÜNMEKTEDİR. GÖRÜNTÜ KİRLİLİĞİ VE BAŞKA SAKINCALAR DOĞURAN BU DURUMUN ÇOK İVEDİ GEREĞİNİN YAPILMASINI RİCA EDERİM. GAZİEMİR 9 EYLÜL MAHALLESİ MUHTARI MUSTAFA TOSUN

  5/ 5 yıldız
  ,

 • merhabalar öncelikle şikayetim şu geçen kasım ayında ayın 05/11/13 den 17/11/13 kadar internet hizmeti alamadım şimdide 03/11/13 den buyana 09/11/13 ilgi ve alaka yok artık ensonunda kapatmak zorunda kalacam birtane yetkili arayıpda magduritiniz giderilecek demedi buna okuyan bir yetkilileri görev başına çagırıyorum. iletişim 05304089744 bekliyorum. hoşcakal

  1/ 5 yıldız
  ,

 • değerli türktelekom yetkilileri ben konak semtine bağlı kadifekale mahallesinde market işletmekteyim.yaklaşık birbuçuk aydır telefon ve haliyle adsl hizmeti alamamaktayım ve benim durumumda olan pek çok insan olduğunuda biliyorum ama taktir edersinizki bu durumdan en çok ben ve benim gibi meslektaşlarım mağdur oluyor. post cihazlarımızı çalıştıramıyoruz ve herşeyde kullandığımız internetten mahrumuz. sadece kendinizi birgün bizim yerimize koyunuz ve ne türlü eziyetler çektiğimizi anlayacaksınız . teşekürler.

  25/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak İzmir Türk Telekom Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İzmir Türk Telekom Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İzmir Türk Telekom Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak İzmir Türk Telekom Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...