Tel: (0232) 262 2206 veya (0232) 250 9844

Adres: Eşrefpaşa Caddesi, No: 252 B Blok, Konak, İzmir, Türkiye


Konak Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu, İzmir ili Konak ilçesinin Uğur Mah. mahallesinde yer alıyor. Konak Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Konak Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Konak Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu
    Toplam 12 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 6.75 puan aldı.
  • İZMİR KONAK HALK EĞİTİM MERKEZİ OLARAK YAPMIŞ OLDUĞUNUZ BİRÇOK KURSA RAĞMEN ,BİZ ÇALIŞAN BAYANLAR VE BEYLER İÇİN HATTA GENÇLERİMİZ İÇİN KEMAN KURSUNUN NEDEN VERİLMEDİĞİNİ MERAK EDİYORUZ. İZMİR GİBİ BÜYÜK BİR MERKEZDE AKŞAM EĞİTİM ALABİLECEĞİMİZ BİR KEMAN KURSU BULAMADIK.GÜZELYALI KÜLTÜR MERKEZİNE KURS BAŞLANGIÇ TARİNDE GİTMEMİZE RAĞMEN KURSA KAYIT OLAMADIK.TÜĞRKAN SAYLAN KÜLTÜR MERKEZİNE BAŞ VURDUK KIZIMLA BİRLİKTE KEMAN EĞİTİMİ ALMAK İÇİN, O DA GÜNDÜZ OLDUĞU İÇİN YARARLANAMIYORUZ ÇÜNKÜ BİZLER ÇALIŞAN İNSANLARIZ.ŞİMDİ SİZLERE SORUYORUM . BİZLERİN KKEMAN KURSU NA GİTME HAKKIMIZ YOKMU ÇALIŞTIĞIMIZ İÇİN ETKİNLİĞE GİDEMİCEKMİYİZ.

    1/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Konak Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Konak Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Konak Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu