Tel: (0232) 464 5458

Adres: Konak Cumhuriyet Nevvar Salih İşgören Kız Teknik Ve Meslek Lisesi, Vasıf Çınar Bulvarı No: 4 Alsancak, Konak, İzmir, Türkiye


Konak Cumhuriyet Nevvar Salih İşgören Kız Teknik ve Meslek Lisesi, İzmir ili Konak ilçesinde yer alıyor. Konak Cumhuriyet Nevvar Salih İşgören Kız Teknik ve Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Konak Cumhuriyet Nevvar Salih İşgören Kız Teknik ve Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Konak Cumhuriyet Nevvar Salih İşgören Kız Teknik ve Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Konak Cumhuriyet Nevvar Salih İşgören Kız Teknik ve Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Konak Cumhuriyet Nevvar Salih İşgören Kız Teknik ve Meslek Lisesi

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Konak Cumhuriyet Nevvar Salih İşgören Kız Teknik ve Meslek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...