Komagene Karaman Şubesi logo

Tel: (0338) 212 2212 veya 444 65 64

Adres: İsmetpaşa Caddesi, No: 46/1, Merkez, Karaman, Türkiye


Komagene Karaman Şubesi, Karaman ili Karaman Merkez ilçesinde (Taşkent Caddesi) yer alıyor. Komagene Karaman Şubesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Komagene Karaman Şubesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Çalışma Saatleri: 10:00 - 00:00


Aşağıdaki haritayı kullanarak Komagene Karaman Şubesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Komagene Karaman Şubesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Komagene Karaman Şubesi

Aşağıdaki formu kullanarak Komagene Karaman Şubesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...