Komagene Pendik Şubesi logo

Tel: (0216) 375 0015 veya 444 65 64

Adres: Doğu Mh. Ankara Cad. No: 171/a, Pendik, İstanbul, Türkiye


Komagene Pendik Şubesi, İstanbul ili Pendik ilçesinin Doğu Mah. mahallesinde (Ankara Caddesi) yer alıyor. Komagene Pendik Şubesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Komagene Pendik Şubesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Komagene Pendik Şubesi
    Toplam 4 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.25 puan aldı.
  • Pendik sahil şubenizden 1.5 saat önce çiğköfte siparişi verdim personeliniz 30 dk gönderiyorum dedi 1.5 saattir gelmedi.yoğunluktan dolayı madem siparişleri zamanında gönderimiyorsunuz o halde kampanya yapmanızın bi amacı yok.Musa isimli personeliniz bana telefonda personel sıkıntısından 10 dk bahsetti ancak çözüm yok.siparişi iptal ettim.yazıkk komageneye ??

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Komagene Pendik Şubesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Komagene Pendik Şubesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Komagene Pendik Şubesi

Aşağıdaki formu kullanarak Komagene Pendik Şubesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...