Komagene Kayışdağı Şubesi logo

Tel: (0216) 466 3955 veya 444 65 64

Adres: Kayışdağı Caddesi, No: 175, Kayışdağı, Ataşehir, İstanbul, Türkiye


Komagene Kayışdağı Şubesi, İstanbul ili Ataşehir ilçesinin Kayışdağı Mah. mahallesinde (Kayışdağı Caddesi) yer alıyor. Komagene Kayışdağı Şubesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Komagene Kayışdağı Şubesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Çalışma Saatleri: 11:00 - 23:00


0 görüş var

    Komagene Kayışdağı Şubesi
    Toplam 2 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Komagene Kayışdağı Şubesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Komagene Kayışdağı Şubesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Komagene Kayışdağı Şubesi

Aşağıdaki formu kullanarak Komagene Kayışdağı Şubesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...