Tel: (0216) 593 2490

Adres: Melek Aras Blv. Aromatik Cad. No: 31 Kimyacılar OSB Tepeören Mh. Tuzla, , İstanbul, Türkiye


Kolza Biodizel Yakıt ve Petrol Ürünleri, İstanbul ili Tuzla ilçesinin Aydınlı Mah. mahallesinde (Atom Caddesi) yer alıyor. Kolza Biodizel Yakıt ve Petrol Ürünleri yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kolza Biodizel Yakıt ve Petrol Ürünleri nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kolza Biodizel Yakıt ve Petrol Ürünleri nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kolza Biodizel Yakıt ve Petrol Ürünleri konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kolza Biodizel Yakıt ve Petrol Ürünleri

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Kolza Biodizel Yakıt ve Petrol Ürünleri ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...