Tel: (0212) 232 8880

Adres: Merkez Mh. Harzemşah Sokak, No: 62, Bomonti, Şişli, İstanbul, Türkiye


Kolkem Giyim, İstanbul ili Şişli ilçesinin Merkez Mah. mahallesinde (Harzemşah Sokak) yer alıyor. Kolkem Giyim yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kolkem Giyim nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Tekstil sanayi hammadde, yarı mamül ve mamüllerinin;el dokuması veya makina dokuması halı, kilim, havlu, suni ve sentetik kumaş;kadın, erkek, çocuk giyim eşyası imalatı, ihracatı, ithalatı ve dahili ticaretini yapmak, Şirket iştigal konularını gerçekleşmesi iin nakil vasıtaları iktisap etmek, adına tescilini yapmak, işletmek, kiraya vermek, kiralamak, satmak, gereken bina arsa ve arazi ve tesisler ve sair gayrimenkul malları satın almak gerek kendi gayrimenkulleri gerekse ahara ait gayrimenkullerin üzerine bilumum aynı hakları ezcümle ipotek tesis ve fek etmek teminat göstermek ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    Kolkem Giyim
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kolkem Giyim nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kolkem Giyim konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kolkem Giyim