Tel: (0212) 454 6900

Adres: Fevzi Çakmak Mh. Yıldırım Beyazıd Caddesi, Bahçelievler, İstanbul, Türkiye


Koçtaş Yenibosna, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Fevzi Çakmak Mah. mahallesinde (D-100 Kuzey Yanyolu) yer alıyor. Koçtaş Yenibosna yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Koçtaş Yenibosna nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Çalışma Saatleri (Pazartesi - Pazar): 08:00 - 22:00

Aşağıdaki haritayı kullanarak Koçtaş Yenibosna nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Koçtaş Yenibosna konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Koçtaş Yenibosna

1 görüş var

  • yenibosna koçtaşın haberleşme için telefonu yok bazı ürünler ayırttım. bunlar hakkında görüşmek istiyorum ancak ulaşmak zor,

    Misafir, 19.08.2010 11:30:00

Koçtaş Yenibosna adlı mekan, 35 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.57 puan almıştır.
Koçtaş Yenibosna
Fevzi Çakmak Mah.D-100 Kuzey Yanyolu, Bahçelievler, İstanbul.
+90(0212) 454 6900 Koçtaş Yenibosna

Aşağıdaki formu kullanarak Koçtaş Yenibosna ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...