Tel: (0212) 454 6900

Adres: Fevzi Çakmak Mh. Yıldırım Beyazıd Caddesi, Bahçelievler, İstanbul, Türkiye


Koçtaş Yenibosna, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Fevzi Çakmak Mah. mahallesinde (D-100 Kuzey Yanyolu) yer alıyor. Koçtaş Yenibosna yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Koçtaş Yenibosna nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Çalışma Saatleri (Pazartesi - Pazar): 08:00 - 22:00


5 görüş var

  Koçtaş Yenibosna
  Toplam 41 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.68 puan aldı.
 • işyerinizin etrafındaki sahipsiz hayvanlardan rahatsız olduğunuz yayılıyor medyada türk halkı merhametlidir ve sizi protesto etmek için haberler hazırlanıyor dışarıdaki minicik bi yüreği sevemeyen insanlik içi birşey yapamaz sloganıyla özdeşiyosunuz. yani hizmet için değil kar için varsınız

  1/ 5 yıldız
  ,

 • koçtaşın içindeki kedilerden şikayet olunmuş yarın barınaktan gelip alıcaklarmış görevliler, biz hayvanseverleri çoküzdü umarım doğru değildir bu haber. biz koç ailesinin nekadar hayvanları sevip değer verdiklerini biliyoruz, o kediler bence oranın güzellikleri, lütfen kedilerinizi atmayınız iki üç kişi şikayet etti diye o kedicikleri yerlerinden etmeyiniz. sığınmışlar ordalar onları koçtaş çalışanlarına emanet ediyoruz, bırakın birkaç müşteride kaybınız olsun, iyi insan zaten iki kediyi şikayet edicek kadar aciz olamaz... sizlerden bilgilendirmenizi rica ediyoruz. müşteriniz ve iyi bir hayvansever olarak...

  5/ 5 yıldız
  ,

 • yenibosna koçtaş subenizde son 2 haftadır avm çıkışlarında hep sorun yaşadığımı iletmiştim. bu pazarda alışverişe geldim ve yine aynı sorunu yaşadım ve çok rahatsız olduğumu ilgililere iletmek istedim. otopark çıkışlarında yapmış olduğunuz düzenleme çok yanlış buluyorum hemen 20 mt de E5 e bağlanmak var iken 2 km koçtaşın arkasından dolaşıp ana yola bağlanabiliyoruz.umarım en kısa surede bu yanlışlığın farkına varılıp duzellir.

  5/ 5 yıldız
  ,

 • yenibosna koctaş,a haftada 3 kez alışveriş yapmaktayım. ama turuncu taksi durağının koctas avm sorumluların değiştirmiş oldukları duzergahı cok yanlış ve gereksiz buluyorum. herzaman gittiğim mesafe 11 tl iken 15 tl oldu ve koçtasın arka kısmanda 15 dk trafikte kaldım önceden hemen e 5 bağlanıyordu taksiler. ilgililerin duzargahı değiştirmeleri biz koctaş müşterileri olarak onemle rica ederiz.

  5/ 5 yıldız
  ,

 • yenibosna koçtaşın haberleşme için telefonu yok bazı ürünler ayırttım. bunlar hakkında görüşmek istiyorum ancak ulaşmak zor,

  / 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Koçtaş Yenibosna nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Koçtaş Yenibosna konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Koçtaş Yenibosna

Aşağıdaki formu kullanarak Koçtaş Yenibosna ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...