Yorum kuralları

TUBİBA'da, dürüstçe yazılmış, ilk elden deneyimler içeren, olumlu yada olumsuz tüm müşteri deneyimleri ve görüşler yayınlanır. Tüm görüş ve yorumlar ekibimiz tarafından incelenmektedir. Yazılan yorumları yayınlama, reddetme, düzenleme ve silme hakkımız sakldır.

Sadece ilk elden ve ilgili kurumdan hizmet aldığını düşündüğümüz, dürüst ve içtenlikle yazılmış yorumları kabul ediyoruz.

Yorumların reddedilme nedenleri:

 • Kişisel bir deneyimi içermeyen yorumlar.
 • Küfür içeren yorumlar.
 • Saldırgan veya aşağılayıcı içeriğe sahip yorumlar.
 • Bir kişinin veya kurumun itibarını sarsmaaçlı yorumlar.
 • Tıbbi konularda öneriler içeren yorumlar.
 • Yasalara aykırı içerik barındıran yorumlar.
 • İşletme sahibi veya rakibi tarafından yazılan yorumlar.
 • Dedikodu veya başkası üzerinden aktarılan yorumlar.
 • Duruşması devam eden anlaşmazlıklar.

Yorum yada görüşün yayınlanmaması yönünde verdiğimiz karar kesindir. Bu konudaki itirazlar dikkate alınmaz.

Koçtaş Yapı Marketleri Mersin için Görüşler

 • 1 yıl önce - 2014-09-26 00:05:00

  11.02.2014tarınde orka marka almış oldugum.banyo dolabının aynasının uretım hatası oldugu ıcın degıştırılmesını, mayıs 2014 tarıhınde talep ettım. gelıp baktılar ve haklı oldugum bıldırılerek aynanın degıstırılecegını soyledıler.mayıs ayından berı defalarca bu hafta gelecek dıyerek benı oyalıyorlar. bırkac kerede yarın 3le beş arası gelecekler ltf.evde bulunun dıyerek benı evde beklettılersabırla her seferınde dedıklerını dınledım ama ne gelen var ne gıden ben boyle sorumsuz vede müşterıye bukadar saygısız fırma gormedım.koctaşın bu yaptıgını tum dostlarıma anlatıyorum.bırdahamı tovbe alışverış yapmıyacagım gıbı yakınlarımada yaptırmam.resmen dalga gecıyorlar.sınırlerımı harap ettıler en son goruşmemızde bunları anlattıgımda da.benle alay edercesıne hanımefendı rahatladınızmı dıye bır laf ettıler.yıne 5 aydır yaptıkları gıbı bu hafta halledebıleceklerını soyledıler tabıı yıne yalan yıne dolan......
 • 1 yıl önce - 2014-09-15 21:10:00

  11.09.2014 te cuma akşamı bir gardrop beğendim .o gün akşamda da aynı üründen geldiğinisöylediler.cumartesi getireceklerini ama ben pazartesiyi tercih ettim.gelmeden arayacaklarını söylediler.nerede saat 3.5 oldu ne arayan var nede soran.ben aradım.gelen ürünün hasarlı olduğu söylendi.ürün iadesinin yapılacağını ve bana yarım saat içinde döneceklerini söylediler.yine dönmediler.ben aradım,bu seferde o konnuşan arkadaşlarının izinli olduğunu söylediler salı sabahına kaldı.ne cidi bir kuruluşmuş tebrikler.sinirlerimi mahvettiniz.bu konuyla yekili kimse ilgisni bekliyor ve cevabının ne olacağını merak ediyor ve mağduriyetimin giderilmesini itiyorum.saygılarımla.
 • 1 yıl önce - 2014-06-10 10:46:00

  koçtaş ın mersin personeli azimli ama yetersiz garantisi devam eden 3 kere yormadan kullandıgım bosch marka aldıgım taşlama hatalı oldugu halde servis tahta teknem olmadıgı halde tekne kazımışlar diye yorum yürütüyor ürünümüz hatalı çıkmış diyemiyorlar bir daha kesinlikle bosch un hiç bir ürününü almayayacagım etrafımda soranlara da tavsiye etmiyecegim son netice tüketici mahkemesine verecegim koçtaş ta arkasında duramıyacagı malı satmamasını tavsiye ederim birde 5 sene garantili diye atıyorlar tşk...

  Ödeme seçenekleri

  EFT/Havale Visa MasterCard Nakit

  Verilen hizmetler

  Hizmetler & Markalar

  koçtaş yapı marketleri mersinmersinfirmaseramiknalburyapı malzemelerimobilyayenişehir

  Yakındaki Firma ve Mekanlar