Koçtaş Yapı Marketleri Bornova logo

Tel: (0232) 462 2021

Adres: 3. Sanayi Sitesi 296 Sok. No: 1/b, Kazımdirik, Bornova, İzmir, Türkiye


Koçtaş Yapı Marketleri Bornova, İzmir ili Bornova ilçesinin Kazım Dirik Mah. mahallesinde yer alıyor. Koçtaş Yapı Marketleri Bornova yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Koçtaş Yapı Marketleri Bornova nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Çalışma Saatleri: Pazartesi -Pazar / 08:00-22:00


1 görüş var

    Koçtaş Yapı Marketleri Bornova
    Toplam 4 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.75 puan aldı.
  • Mağazanıza alışverişe gittim, ilgisizlik, lakayıtlık bir yana sorulan sorulara bile lütfedip cevap dahi vermiyenler de bir yana tenezzül edip cevap verenler sadece şurada, karşıda, ilerde gibi abuk sabuk şeyler söylüyorlar. Bu nasıl bir mağaza, insanlarla dalga mı geçiyorsunuz, ayıp, çok ayıp.

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Koçtaş Yapı Marketleri Bornova nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Koçtaş Yapı Marketleri Bornova konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Koçtaş Yapı Marketleri Bornova

Aşağıdaki formu kullanarak Koçtaş Yapı Marketleri Bornova ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...