Koçtaş Balçova logo

Tel: (0232) 278 4042

Adres: Mithatpaşa Caddesi, No: 40, Balçova, İzmir, Türkiye


Koçtaş Balçova, İzmir ili Balçova ilçesinin Bahçelerarası Mah. mahallesinde (Mithatpaşa Caddesi) yer alıyor. Koçtaş Balçova yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Koçtaş Balçova nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Koçtaş Balçova
    Toplam 14 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.71 puan aldı.
  • koçtaş a güvenerek yüzlerce ürün satın aldım fakat başıma bi kere talihsiz bi olay geldi aldığım ürün ayıplı çıktı,maduriyetimi gidermediler.bunun üzerine hasarlı olan parçaya ekstradan bedel ödeyerek sorunumu kendim giderdim.sanayi ve ticaret bakanlığına yaptığım şikayete koçtaş avukatı ürünü bedelsiz yenisi ile değiştirdiklerini ve tarafıma yolladıklarını beyan etmiş oysaki ben o parçaya 250tl artı nakliye ödedim.bi daha koçtaştan toplu iğne bile almam etrafımdakilere de aldırtmam.

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Koçtaş Balçova nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Koçtaş Balçova konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Koçtaş Balçova

Aşağıdaki formu kullanarak Koçtaş Balçova ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...