Tel: (0212) 557 0011

Adres: Mustafa Kemal Paşa Cd. Çeşme Sk., Bahçelievler, İstanbul, Türkiye


Kocasinan Kız Teknik ve Meslek Lisesi, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Siyavuşpaşa Mah. mahallesinde (Çeşme Sokak) yer alıyor. Kocasinan Kız Teknik ve Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kocasinan Kız Teknik ve Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kocasinan Kız Teknik ve Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kocasinan Kız Teknik ve Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kocasinan Kız Teknik ve Meslek Lisesi

0 görüş var

Kocasinan Kız Teknik ve Meslek Lisesi adlı mekan, 44 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.14 puan almıştır.
Kocasinan Kız Teknik ve Meslek Lisesi
Siyavuşpaşa Mah.Çeşme Sokak, Bahçelievler, İstanbul.
+90(0212) 557 0011 Kocasinan Kız Teknik ve Meslek Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Kocasinan Kız Teknik ve Meslek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...