Tel: (0262) 321 3390

Adres: Karabaş Mh. Rauf Orbay Sokak, No: 16, Valilik Binası, Pk: 41018, İzmit, Kocaeli, Türkiye


Kocaeli Valiliği, Kocaeli ili İzmit ilçesinin Karabaş Mah. mahallesinde (Rauf Orbay Sokak) yer alıyor. Kocaeli Valiliği yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kocaeli Valiliği nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Kocaeli Valiliği
    Toplam 66 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.58 puan aldı.
  • İyi akşamlar ,sayın valim: Ben herekede oturan bir vatandaşım. Hereke ile ilgili çok sayıda sıkıntı var ancak çok çok önemli olan hatta hayati önem taşıyan bir konu var. Belki daha önce size aynı konu aktarılmış olabilir bilmiyorum. Nuh çimento fabrikası afedersiniz foseptik yakıyor. kokusu ve dumanı hereke ve tavşancıla veriliyor.Artık nefes alamaz duruma geldik. Sahur ve ifterlerımız zehir oluyor.yaz günü kapıyı pencereyi kapatıyoruz.yinede koku içeri sızıyor. Allah aşkına nolur yardım edin. evimizi terkewdip çoluk çocukla nereye gidelim. 2 yıldır tahammul edilemez duruma geldi. Malumunuz avrupada hayvanlara bile bunu yapamaz kimse o işyerinin ve yapanın devlet işlini bititrir. Sizden yardım bekliyoruz.

    4/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kocaeli Valiliği nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kocaeli Valiliği konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kocaeli Valiliği

Aşağıdaki formu kullanarak Kocaeli Valiliği ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...