Tel: (0262) 303 7575

Adres: Umuttepe Yerleşkesi İstanbul Yolu 10. Km. İzmit Merkez, İzmit, , Kocaeli, Türkiye


Kocaeli Üniversite Hastanesi, Kocaeli ili İzmit ilçesinde yer alıyor. Kocaeli Üniversite Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kocaeli Üniversite Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kocaeli Üniversite Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kocaeli Üniversite Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kocaeli Üniversite Hastanesi

0 görüş var

Kocaeli Üniversite Hastanesi adlı mekan, 43 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.23 puan almıştır.
Kocaeli Üniversite Hastanesi
, İzmit, Kocaeli.
+90(0262) 303 7575 Kocaeli Üniversite Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Kocaeli Üniversite Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...