Tel: (0262) 323 0202

Adres: Kemalpaşa Mah. Cumhuriyet Cad., İzmit, Kocaeli, Türkiye


Kocaeli Tıp Merkezi, Kocaeli ili İzmit ilçesinin Kemalpaşa Mah. mahallesinde (Kocaeli Tıp Mrk.) yer alıyor. Kocaeli Tıp Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kocaeli Tıp Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kocaeli Tıp Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kocaeli Tıp Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kocaeli Tıp Merkezi

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Kocaeli Tıp Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...