Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü logo

Tel: (0262) 321 1036

Adres: Vali Konağı, , 41200 Kemalpaşa, İzmit, Kocaeli, Türkiye


Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü, Kocaeli ili İzmit ilçesinin Kemalpaşa Mah. mahallesinde yer alıyor. Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü
    Toplam 16 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.19 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...