Tel: (0262) 233 5500

Adres: İbni Sina Blv. Derince Merkez, Derince, , Kocaeli, Türkiye


Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Kocaeli ili Derince ilçesinin İbnisina Mah. mahallesinde (SSK Hastanesi) yer alıyor. Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi

0 görüş var

Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi adlı mekan, 47 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.4 puan almıştır.
Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi
İbnisina Mah.SSK Hastanesi, Derince, Kocaeli.
+90(0262) 233 5500 Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...