Tel: (0216) 556 1100 veya 444 02 62

Adres: Ayazma Cad. Çamlıca İş Merkezi B3 Blok Ünalan Mh. Üsküdar, , İstanbul, Türkiye


    kategoriler:
  • bilişim
  • Bu firma 52 senedir faal

Koç Sistem Bilgi ve İletişim Hizmetleri, İstanbul ili Üsküdar ilçesinde yer alıyor. Koç Sistem Bilgi ve İletişim Hizmetleri yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Koç Sistem Bilgi ve İletişim Hizmetleri nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Masaüstü bilişim teknolojileri ürünleri kişisel bilgisayar sistemleri sunucu veri depolama cihazları iletişim ağı ürünleri yazıcı kriptolu cep telefonları ve benzeri ürünlerin satışı ayrıca bu ürünlerin üzerinde çalışan her türlü işletim sistemi ve ofis paket yazılımlarının satışı ve 26. 3. 2013 tarihinde tescil edilen tadil metninde yazılı olan diğer işler,


Aşağıdaki haritayı kullanarak Koç Sistem Bilgi ve İletişim Hizmetleri nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Koç Sistem Bilgi ve İletişim Hizmetleri konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Koç Sistem Bilgi ve İletişim Hizmetleri

Aşağıdaki formu kullanarak Koç Sistem Bilgi ve İletişim Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...