Tel: (0216) 556 0303 veya (0216) 556 0300

Adres: Ünalan Mh. Ayazma Caddesi, Koç Çamlıca İş Merkezi A Blok, Pk: 34700, Üsküdar, İstanbul, Türkiye


Koç Finans A.Ş. | Genel Müdürlük, İstanbul ili Üsküdar ilçesinin Ünalan Mah. mahallesinde (Ayazma Caddesi) yer alıyor. Koç Finans A.Ş. | Genel Müdürlük yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Koç Finans A.Ş. | Genel Müdürlük nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından yapılan düzenlemeler, 6361 sayılı Finansal Kiralama Faktoring ve Finansman Şirketleri Kanunu ve ilgili mevzuat çerçevesinde her türlü mal veya hizmet alımını kredilendirmek amacıyla kurulmuştur, şirket bu amaçla finansman mevzuatına uygun olmak koşulu ile özellikle aşağıdaki faaliyetlerde bulunabilir, Her türlü mal veya hizmet alımını kredilendirebiir veya kredi limiti tahsis edebilir, yaptığı işlemin bir parçası olarak müşterilerine ilave finansman sağlayabilir ve 18. 3. 2013 tarihinde tescil edilen tadil metninde yazılı olan diğer işler,


Aşağıdaki haritayı kullanarak Koç Finans A.Ş. | Genel Müdürlük nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Koç Finans A.Ş. | Genel Müdürlük konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Koç Finans A.Ş. | Genel Müdürlük

Aşağıdaki formu kullanarak Koç Finans A.Ş. | Genel Müdürlük ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...