Tel: (0216) 532 2845

Adres: İcadiye Mah. Barışık Sokak, No: 1, Yücekal Apartmanı, Üsküdar, İstanbul, Türkiye


    kategoriler: firma
  • Bu firma 3 senedir faal

Kobi Gayrimenkul Emlak, İstanbul ili Üsküdar ilçesinin İcadiye Mah. mahallesinde (Barışık Sokak) yer alıyor. Kobi Gayrimenkul Emlak yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kobi Gayrimenkul Emlak nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Yurt içinde ve yurt dışında her türlü emlak her gayrimenkul ve özellikle konut siteler ticari ve sınai marketler iş merkezleri depolar villa tatil köyü devremülk apart otel motel kamping gibi turistik tesisler organize sanayi bölgelerinde fabrika ve fabrika sahaları ev apartman işyeri ticarethane ve bilumum inşaat arsa arazi ve her türlü taşınmaz mülk alımı satımı kiralanması kiraya verilmesi pazarlaması ve her türlü ticaretini yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Kobi Gayrimenkul Emlak nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kobi Gayrimenkul Emlak konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kobi Gayrimenkul Emlak