Tel: (0216) 324 3374

Adres: Yıldırım Beyazıt Cad. No: 27 Daire: 2 Yenisahra Mh. Kadıköy, , İstanbul, Türkiye


Kliterm, İstanbul ili Ataşehir ilçesinin Yeni Sahra Mah. mahallesinde (Kardeş Sokak) yer alıyor. Kliterm yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kliterm nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü ısıtma, soğutma, klima, havalandırma ve izolasyon işleri ile ilgili inşaat ve taahhüt işleri yapmak, bu işler için ekipman oluşturmak, ihalelere girmek, konusuyla ilgili malzemelerini almak satmak imal etmek ihraç ve ithalatını yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kliterm nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kliterm konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kliterm

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Kliterm ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...