Tel: (0216) 446 8179

Adres: Cumhuriyet Cad. Değirmen Ara Sok. No: 2 Daire: 4 Cami Mh. Tuzla, , İstanbul, Türkiye


Klas Medikal Cihazlar, İstanbul ili Tuzla ilçesinin Cami Mah. mahallesinde (Atatürk Caddesi) yer alıyor. Klas Medikal Cihazlar yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Klas Medikal Cihazlar nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü medikal malzemelirin yurt içi ve yurt dışı ticaretini yapar. Şirketin amacına ulaşabilmesi için lüzumlu makine ve tesisleri ile gayrimenkulleri iktisap etmek devir ve ferağ etmek kiraya vermek kiraya almak gayrimenkullerin üzerinde irtifaa intifa sükna gayrimenkul mükellefiyeti kat mülkiyeti ve kat fera etmek fabrika depo satış mağazaları ve idare binaları inşa etmek. Şirketin amacı ile ilgili olarak borçlarını ve alacakları nı temin için ipotek rehin kefalet ve diğer teminatları vermek ipotek rehin kefalet ve diğer teminatları almak ve gerektiğinde ipotek vermek alınan ipoteği serbest bırakmak fekt etmek ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Klas Medikal Cihazlar nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Klas Medikal Cihazlar konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Klas Medikal Cihazlar

0 görüş var

Klas Medikal Cihazlar adlı mekan, 4 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.5 puan almıştır.
Klas Medikal Cihazlar
Cami Mah.Atatürk Caddesi, Tuzla, İstanbul.
+90(0216) 446 8179 Klas Medikal Cihazlar

Aşağıdaki formu kullanarak Klas Medikal Cihazlar ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...