Adres: Maltepe, Askeri Alan, Büyükbakkalköy, , İstanbul, Türkiye


KKK 1 Nolu Dikimevi, İstanbul ili Maltepe ilçesinin Büyükbakkalköy Mah. mahallesinde (Askeri Alan) yer alıyor. KKK 1 Nolu Dikimevi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. KKK 1 Nolu Dikimevi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak KKK 1 Nolu Dikimevi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak KKK 1 Nolu Dikimevi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: KKK 1 Nolu Dikimevi

1 görüş var

  • ulaşamıyorum

    Misafir, 26.11.2013 22:39:00

KKK 1 Nolu Dikimevi adlı mekan, 42 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.38 puan almıştır.
KKK 1 Nolu Dikimevi
Büyükbakkalköy Mah.Askeri Alan, Maltepe, İstanbul.
KKK 1 Nolu Dikimevi

Aşağıdaki formu kullanarak KKK 1 Nolu Dikimevi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...