Kızıltepe Belediyesi logo

Tel: (0482) 312 1194 veya (0482) 312 1009

Adres: Tepebaşı Mh. Adnan Menderes Caddesi, No: 15, Belediye Başkanlığı, Kızıltepe, Mardin, Türkiye


Kızıltepe Belediyesi, Mardin ili Kızıltepe ilçesinin Kızıltepe Mah. mahallesinde (Şahkulubey Caddesi) yer alıyor. Kızıltepe Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kızıltepe Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Kızıltepe Belediyesi
    Toplam 18 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.33 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kızıltepe Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kızıltepe Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kızıltepe Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Kızıltepe Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...