Tel: (0224) 221 1150

Adres: Şehreküstü Mah. Cemal Nadir Cad. 16030, Osmangazi, Bursa, Türkiye


Kızılay Tıp Merkezi, Bursa ili Osmangazi ilçesinin Şehreküstü Mah. mahallesinde (Kızılay Tıp Mrk.) yer alıyor. Kızılay Tıp Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kızılay Tıp Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kızılay Tıp Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kızılay Tıp Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kızılay Tıp Merkezi

0 görüş var

Kızılay Tıp Merkezi adlı mekan, 12 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.58 puan almıştır.
Kızılay Tıp Merkezi
Şehreküstü Mah.Kızılay Tıp Mrk., Osmangazi, Bursa.
+90(0224) 221 1150 Kızılay Tıp Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Kızılay Tıp Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...