Tel: (0222) 221 9900

Adres: Arifiye Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad., Odunpazarı, Eskişehir, Türkiye


Eskişehir İlk Yardım Eğitim Merkezi İktisadi İşletmeleri, Eskişehir ili Odunpazarı ilçesinin Arifiye Mah. mahallesinde (Kızılay Tıp Mrk. İlk Yardım Polikliğini) yer alıyor. Eskişehir İlk Yardım Eğitim Merkezi İktisadi İşletmeleri yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Eskişehir İlk Yardım Eğitim Merkezi İktisadi İşletmeleri nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Eskişehir İlk Yardım Eğitim Merkezi İktisadi İşletmeleri nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Eskişehir İlk Yardım Eğitim Merkezi İktisadi İşletmeleri konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Eskişehir İlk Yardım Eğitim Merkezi İktisadi İşletmeleri

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Eskişehir İlk Yardım Eğitim Merkezi İktisadi İşletmeleri ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...