Adres: Çankaya, Atatürk Blv, Devlet, , Ankara, Türkiye


Kızılay Meydanı, Ankara ili Çankaya ilçesinin Devlet Mah. mahallesinde (Atatürk Blv) yer alıyor. Kızılay Meydanı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kızılay Meydanı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kızılay Meydanı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kızılay Meydanı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kızılay Meydanı

0 görüş var

Kızılay Meydanı adlı mekan, 45 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.42 puan almıştır.
Kızılay Meydanı
Devlet Mah.Atatürk Blv, Çankaya, Ankara.
Kızılay Meydanı

Aşağıdaki formu kullanarak Kızılay Meydanı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...