Kızılay Üsküdar Zeynep Kamil Kan Bağış Merkezi logo

Tel: (0216) 310 0385

Adres: Nuh Kuyusu Caddesi, No: 56, Üsküdar, İstanbul, Türkiye


Kızılay Üsküdar Zeynep Kamil Kan Bağış Merkezi, İstanbul ili Üsküdar ilçesinin Zeynep Kamil Mah. mahallesinde (Nuh Kuyusu Caddesi) yer alıyor. Kızılay Üsküdar Zeynep Kamil Kan Bağış Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kızılay Üsküdar Zeynep Kamil Kan Bağış Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Kızılay Üsküdar Zeynep Kamil Kan Bağış Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kızılay Üsküdar Zeynep Kamil Kan Bağış Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kızılay Üsküdar Zeynep Kamil Kan Bağış Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Kızılay Üsküdar Zeynep Kamil Kan Bağış Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...